لحظه ای پرواز
 
الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود
Holidays - Discussion Board

Holidays - Discussion Board - موافقت ‌نامه ثبت ‌نام


با اينكه صاحبان سايت و مديران و مسئولان قابليت پاك كردن يا تغيير دادن هر موضوعي را دارند، چك كردن تمام پست ها امري غيرممكن است. بنا بر اين شما مي بايست در جريان باشيد كه مسئوليت هر نوشته‌اي مستقيما به نويسنده آن مربوط ميشود ، نه به صاحبان يا مديران سايت و هيچ مسوليتي مورد قبول واقع نميشود ! شما موافق هستيد كه هيچ وقت پست هايي از قبيل : دشنام . فحش‌‌ ، زشت و ناپسند ، ركيك و مبتذل ، بدگويانه و افترا آميز، منفور و تهديد آميز ، درزمينه جنسي و سكس و يا هرگونه چيزي كه برخلاف قانون باشد. انجام دادن هركدام از اين قبيل كارها برابر است با محروميت سريع و ابدي از كل سايت ميشود (‌و همينطور تامين كننده اينترنت شما نيز در جريان قرار خواهد گرفت ). آدرس اينترنتي شما (آي-پي) نيز در تمامي پست هاي شما براي سهولت تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره ميشود . شما همچنين موافق هستيد كه رييس سايت ، مديران و مسولان سايت ميتوانند در هرزمان كه صلاح ديدند، هرموضوعي را در هر زماني پاك، تصحيح يا جابه جا و يا ببندند. به عنوان يك كاربر تمامي اطلاعات گرفته شده از شما داخل بانك اطلاعاتي ما ذخيره ميشود. درحالي كه اطلاعات شما به هيچ وجه بدون اجازه شما و يا مسولان سايت در اختيار كسي قرار نميگيرد ، ما هيچ گونه مسوليتي در قبال فعاليت هاي دزدي نخواهيم كرد ! در سيستم اين كلوپ ، ما از كوكي براي ذخيره اطلاعات استفاده ميكنيم اما اين كوكي ها به هيچ وجه شامل اطلاعات ذكر شده از طرف شما نيست و براي سهولت در نگاه كردن سايت ميباشد. پست الكترونيكي ذكر شده نيز فقط براي تاييد ثبت نام شما و همچنين زمان فراموش كردن كلمه رمز شما مورد استفاده قرار ميگيرد. با كليك كردن برروي ثبت نام در پايين ، حد و حدود فعاليت شما و ما كه در بالا ذكر شد مشخص شده است.
New Page 1

به انجمن اوقات فراغت - لحظه ای پرواز خوش آمدید !

آنچه در این انجمن حاکم است ، تنها یک دموکراسی و آزادی بیان است. ما به طور تخصصی در ارتباط با مسائلی به بحث و گفتگو می پردازیم که زمانی به عنوان شنیع ترین فعالیت ها نامیده میشد و اینک به جزء لاینفک زندگی ما تبدیل شده است. بسیاری از ما خواهان آنیم که اوقات فراغت خود را به تنهایی و یا با عزیزانمان در لحضاتی پنهانی سپری کنیم. اما بسیاری از ما تنها تعاریف پر زرق و برق لحضات پنهانی را شنیده ایم و هیچ از نحوه اجرا ، فواید و مضرات آن نمی دانیم. حتی به حکم ترس و وحشت از اطرافیان نیز هرگز به کیفیت مراسم خود اهمیت نداده و تنها می کوشیم کمیت آن را به اجرا درآوریم. اما در این انجمن به راحتی در رابطه با علایقمان به گفتگو پرداخته و از دانش و تجربیات یکدیگر استفاده خواهیم کرد. در ادامه به فراگیری روش ها و اصول کیفی مراسم پرداخته و با لوازم و موارد مورد نیاز به نحوی شایسته آشنا خواهیم شد. تنها در این مجال چند قانون کوچک است که می تواند ما را در نیل به این هدف یاری نماید:

1) از بحث در ارتباط با سکس و روابط جنسی خودداری کنیم.
2) از گفتمان راجع به مسائل سیاسی پرهیز نماییم.
3) به یکدیگر احترام نهاده و در کنار هم باشیم و نه بر علیه هم.
4) کلیه افراد از هر گروه سنی میتوانند در این انجمن به فعالیت بپردازند. اما ما انجام اینگونه فعالیت ها در محیط های حقیقی را تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب می دانیم.

این انجمن به بخش های مختلفی تقسیم شده است که عناوین آنها گویای نحوه استفاده از آنها می باشد. کلیه کاربران می توانند در انجمن های مربوطه ، بحث های مورد نظر خود را مطرح نموده و به گفتگو و تبادل نظر بپردازند. در صورتی که موضوع مورد نظر شما به مسائل اصلی تالارهای گفتمان مرتبط نمی باشد ، می توانید آن را در بخش «گفتگوی آزاد» بیان نمایید. همچنین یک بخش با عنوان «بازارچه» در نظر گرفته شده است که کلیه کاربران در صورت تمایل می توانند خدمات و محصولات خود را در آن عرضه نمایند. این خدمات و محصولات می تواند در راستای عناوین انجمن بوده و یا چیزی به غیر از آن باشد.

کلیه بخش های سایت به غیر از بخش «مدیریت انجمن» ، تنها برای اعضاء انجمن قابل مشاهده بوده و لذا از کاربران مهمان خواهشمندیم جهت دسترسی به کلیه امکانات انجمن ، از طریق گزینه «ثبت نام» به عضویت انجمن درآیند.

امید آن داریم با رعایت موارد بالا ، بتوانیم در کنار یکدیگر به فعالیت پرداخته و دانش خود را گسترش دهیم.